Kup bieżnie – e-shop

Przewodnik
bieżni


Bieżnie  >  Rodzaje bieżni - domowa, klubowa, profesjonalna bieżnia

Rodzaje bieżni

Bieżnie są podzielone według ich zastosowania.

  • bieżnie domowe - do codziennego użytku
  • Klubowe bieżnie - do klubu i hotelowych siłowni
  • dla komercyjnych centrów fitness i siłowni gdzie patrzy się przede wszystkim na jakość ,gwarancje i instalacja która zazwyczaj jest w ceni
  • Bieżnie dzielimy według technologii silnikowej i bezsilnikowej
  • Na rynku są również specjalne bieżnie z funkcą chodzenia pod górę, lub nordic walking

Bieżnie domowe

Łączy je  niska cena  koszt i wystarczającą sprawdzona jakość. Dla kobiet siłownia i finess  jest jednym z najlepiej sprzedających się urządzeń w celu zmniejszenia masy ciała i utrzymanie sprawności fizycznej. Przy wyborze weż  pod uwagę dostępną przestrzeń w domu. Na szczęście dzisiaj już są  bieżnie które zarówno łatwosię  przechowuje  i są prawie bezgłośne, co najważniejsze, nie musisz się martwić że w salonie oglądając telewizję,  będziesz  przeszkadzać innym.

Bieżnie profesjonalne

Czasami można odróżnić klubowe bieżnie. Wspólną cechą jest wysoka jakość, ilość funkcji komputera i wyższa cena. Przeważnie są one objęte gwarancja, serwisem i montaż w cenie, ale tylko przy dobrych sprzedawcach.

Bieżnie profesjonalne przeznaczone są do komercjyjnego centrum fitness oraz siłowni. Gwarancja wynosi około 5 lat i spełniają najlepszeeuropejskie normy dla tego urzadzenia.

Silnikowebieżnie

Są one napędzane przez silnik elektryczny, który umożliwia wygodny i efektywny trening z dokładną kontrolę prędkości i nachyleniu powierzchni tocznej. Wyniki przedstawiono w KM- zazwyczaj od 1,5 do 5 KM. Prędkość jest 25 kilometrów na godzinę. Posiadają głównie płynną moc i prędkość.

Bieżnie niesilnikowe

Działają one na zasadach mechanicznych, bieżnia  rusza się za pomocą własnego napędu. Można ustawić kilka poziomów obciążenia, nachylenia i hamulca magnetycznego. Systemy hamowania magnetycznego są bardzo ciche.

Bieżnie  z funkcją nordic walking

Bieżnie z serii która umożliwia dodatkowa funkcję - np. dodania poręczy i  uzyskać funkcję Nordic Walking, która podłącza się do ruchu z górną częścią  ciała i mozna spalić aż 40 procent więcej kalorii.

Wybierz  jedną z wielu bieżni z różnych materiałów w internetowym  sklepie producenta bieżni.

Wybierz  jedną z wielu bieżni z różnych materiałów w internetowym  sklepie producenta bieżni.

Polecane strony


Polecane bieżnie


Nowości

4 główne zalety bieżni

Bieganie lub szybki marsz jest bardzo korzystny dla zdrowia. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy najczęstszą przyczyną zgonów jest choroba układu krążenia czy  choroby serca. Nowoczesne urządzenie każdy użytkownik dostosuje do swoich potrzeb.

30. 6. 2016

Jak rozpocząć bieganie?

Bieganie stało w ostatnim czasie bardzo modne. Rekreacyjnie czy też zawodowo. Polacy zaczeli intesywnie biegać . Jak zacząć biegać?

30. 6. 2016

Jak wybrać odpowiednie buty do biegania

Bieganie jest bardzo popularną formą ruchu, w ostatnich latach przeżywa dosłownie renesans. Aby jakość biegania w terenie, na drodze czy też na bieżni była bardzo dobra, potrzebne są dobrej jakości buty. Jak je wybrać?

30. 6. 2016

wszystky nowosci