Kup bieżnie – e-shop

Przewodnik
bieżni


Bieżnie  >  Bieżnie podłączone z tabletem. Przebiegniesz się z całym światem.

Bieżnie podłączone z tabletem. Przebiegniesz się z całym światem.

Nowością na rynku są bieżnie inCondi które można łatwo podłączyć do tabletu, a tym samym poprawić jakość biegania.

Bieżnie inCondi są liderami dzięki funkcjonalności.

Dużym plusem jest połączenie tabletu z nowoczesnymi aplikacjami.

Zdjęcie przedstawia tablet z aplikacjami iRunning +, która jest za pośrednictwem Bluetooth połączona z komputerem bieżni. Dzięki zastosowaniu tej opcji, możliwy jest jogging, na przykład, w Alpach, światowych stolicach i innych ciekawych miejscach. Przebieg szlaku może być śledzony przez Google Maps i Street View bezpośrednio na ekranie.

Porada - Bieżnia Insportline inCondi T60i

Jedna z bieżni, która łaczy się z tabletem z systemem Android lub iPad od Apple to inSPORTline inCondi T60i. Taką bieżnie kupicie już za koło 3700zł.

Funkcje obejmują zaawansowany komputer z podświetlanym wyświetlaczem LCD, o pojemności 2,5 HP lub regulację pochylenia 0-20%. Wśród innych zalet bieżni Insportline inCondi T60i znajduje się cichy silnik, czujnik tętna w uchwytach, z maksymalną prędkością 20 km / h lub kółka do łatwego transportu.

Bieżnia Insportline inCondi T60i jest między innymi również wyposażona w pomiar tkanki tłuszczowej, która działa na zasadzie czujników tętna w uchwytach lub użycia pasa piersiowego. Podczas ćwiczeń dowiesz się, jak dużo jest  tłuszczu w organizmie (BMI).

Polecane strony

Opublikowany: 30. 6. 2016


Polecane bieżnie


Inne nowosci

4 główne zalety bieżni

Bieganie lub szybki marsz jest bardzo korzystny dla zdrowia. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy najczęstszą przyczyną zgonów jest choroba układu krążenia czy  choroby serca. Nowoczesne urządzenie każdy użytkownik dostosuje do swoich potrzeb.

30. 6. 2016

Jak rozpocząć bieganie?

Bieganie stało w ostatnim czasie bardzo modne. Rekreacyjnie czy też zawodowo. Polacy zaczeli intesywnie biegać . Jak zacząć biegać?

30. 6. 2016

Jak wybrać odpowiednie buty do biegania

Bieganie jest bardzo popularną formą ruchu, w ostatnich latach przeżywa dosłownie renesans. Aby jakość biegania w terenie, na drodze czy też na bieżni była bardzo dobra, potrzebne są dobrej jakości buty. Jak je wybrać?

30. 6. 2016

wszystky nowosci